Střídal: 33.min. Bašný (Kumstát), 58.min. Hanák (T.Vybíral), 79.min. Šteigl (Skoumal)

Sokol Čechovice - FK Šumperk B 2:2 (1:0)

20.kolo hráno v Biskupicích dne 29.4.2017

1:0 Halouzka 40.min., 2:2 Skalník  79.min.

Zápeca

Valach - L.Kravák - Kumstát - Hanák

Šteigl - Skoumal

Střídal: 34.min. Skalník (Valach), 74.min. T.Vybíral (Šteigl)

Naši starší dorostenci svedli na náhradním hřišti v Biskupicích se soupeřem ze Šumperka velmi zajímavou bitvu. Hned na záčátku utkání dvakrát orazítkovali levou tyč, z čehož druhá šance byla více než stoprocentní. Měli jsme i více ze hry, ale převahu jsme dokázali zúročit až těsně před koncem, když se krásně hlavou po rohu prosadil Filip HALOUZKA. Ve druhém poločase ale měl více ze hry soupeř, který během dvou minut, v 75. a 77.min. otočil i vývoj skóre na 1:2. Naštěstí se naši kluci nevzdali o o chvíli později zásluhou Honzy SKALNÍKA vyrovnali na 2:2. Tento stav pak zůstal i po závěrečném hvizdu rozhodčího. Byl to  velmi hezký a bojovný zápas.

více ...

SK Zábřeh - Sokol Čechovice 2:4 (1:0)

19.kolo hráno v Zábřehu dne 22.4.2017

1:1 Mucha 50.min., 1:2 Skalník 56.min., 1:3 vlastní 62.min., 2:4 Mucha 90.min.

Spurný

Střídal: 46.min. Zápeca (Kumstát), 78.min. T.Vybíral (Šteigl), 78.min. Zatloukal (Skoumal)

Kumstát - Skoumal

Střídal: 32.min. Sklenář (Kumstát), 46.min. Valdez (Hruban)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Radovan Kravák

Před začátkem jsme byli jasní outsideři, navíc pořád chybí Halouzka a Skalník. Do zápasu naskočili se šrámy Hruban a Kumstát a oba dva bohužel do druhého poločasu nezasáhli, v druhém případě se muselo střídat dokonce ještě dříve. I tak se však nejednalo o špatný výkon. Do první půle jsme nastoupili s cílem držet co nejdéle bezbrankový stav, tomu se podřídila i taktika. Vše vycházelo, bohužel však po obrovských individuálních chybách Pavla Zápecy a Dominika Šteigla přišlo dvojnásobné potrestání. Nakonec před poločasovou bouřkou v šatně svítilo na ukazateli skóre 3:0 ve prospěch Vsetína. Do druhé půle místo zmoklých slepic nastoupili bojovníci a nechybělo mnoho a mohlo se rodit překvapení. Nejprve ve druhém poločase Marek SKOUMAL díky důslednosti vstřelil první gól, poté ještě přišla tyčka. Vzhledem k tomu, že jsme vše obětovali snažení se o vyrovnání, přišel inkasovaný čtvrtý gól a zápas nakonec Vsetín vyhrál 4:1.

Komentář trenéra: "Nejde k zápasům přistupovat tak, jak tomu bylo doposud. Hráči staršího dorostu svou kvalitu opravdu mají, ale pokud budou nosit nosánky nahoře a nezačnou nejprve sami od svých chyb, nikdy to k ničemu nepovede. Vždyť když jsme začali opravdu jezdit a hrát týmově tak, jak by se mělo, Vsetín nevěděl, co má hrát a málem se nám podařilo 15 minut před koncem snížit na 3:2 a myslím si, že by vyrovnání viselo ve vzduchu. Nestalo se, škoda. Za druhý poločas však klukům náleží pochvala a myslím si, že si jsou sami moc dobře vědomi, že tak jak hráli poločas první, se hrát opravdu nedá. Vyzdvihl bych práci defenzivní čtyřky, někdy i pětice v čele s Bašným".