rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Výsledková část

MFK Havířov - Sokol Čechovice 9:2 ( 5:1)

3.kolo hráno v Havířově dne 27.8.2014
Branky: 4:1 Wolker ( Němeček ), 8:2 Němeček ( Jančík )

František Mikulka

Dnes nás čekal soupeř, který se ještě před sezonou se rozhodoval jestli nebude hrát druhou ligu.
V samotném zápase nás domácí zaslouženě přehráli.
Naším hráčům nelze nic vytknout bojovali za každého stavu, ale Havířov byl prostě výborný.
Cením si, že se hráči snažili a utkání odehráli nadoraz.
Je to pro nás škola, ale věřím že se budeme posouvat a přijdou i výsledky, které nás potěší.

tisk

MFK Vítkovice a.s - Sokol Čechovice 5:2 (2:2)

2.kolo

hráno ve Vítkovicích dne 23.8.2014
Branky: 0:1 A.Pospíšil přímý kop, 2:2 Foret ( Gerpl )
Sestava:
D.Klimeš
R.Kravák - Surma - Hejduk - Kupka
Grepl - A.Pospíšil - Jančík - Němeček (K)
Foret - Bílý
Střídali:

Wolker, Kiška, Bontempo, Mlčoch, Zapletal

V dnešním zápase jsme podali dobrý výkon, ale hlavně v prvním poločase jsme neproměnili řadu šancí, kdybychom o poločase vedli 1:4, tak by nikdo nemohl říct ani půl slova.
Bohužel naši střelci minuli dvakrát prázdnou branku. Je to velká škoda. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale opět branky dávali jen domácí, kteří měli u těchto gólů obrovské štěstí. To ale patří k fotbalu a nám nezbývá než soupeři pogratulovat ke třem bodům.
Teď nás čeká utkání v Havířově, který má plný počet bodů, ale připravíme se na to, abychom byly důstojným soupeřem.
více ...

Sokol Čechovice - FK Nový Jičín 2:1 (1:1)

1.kolo

hráno v Čechovicích dne 17.8.2014
Branky : 1:0 19´ Bílý (Hejduk), 2:1 68´ Surma (Foret)
Sestava:

Zapletal

Kravák R. - Hejduk - Surma - Hanák

Grepl - Pospíšil A. - Jančík - Němeček (K)

Kiška - Bílý

Střídali:

Weinlich, Foret, Kupka, Nejezchleb

David Pavlík

Komentář trenéra p. Jaroslava Lišky: Jsem maximálně spokojen. Za prvé, že jsme vyhráli, za druhé, že jsme dokázali zvládnout první domácí zápas. První půle byla z mého pohledu vynikající. Ve druhé půli jsme nezačali tak dobře. Přišlo mi, že jsme začali hrát malinko individuálně, ztratili jsme přímočarost. Asi se nedá hrát celý zápas stejně dobře, ale ten zápas jsme odmakali.

více ...

KMK Zubr Přerov - Sokol Čechovice 5:1 (3:1)

Branky :

1:0 Nejedlý (Drmola), 2:0 Drmola (pen.), 3:0 Merdita (Studený), 4:0 Čech (Hanák).

Sestava : Klimeš D., Studený, Frys, Pospíšil M., Hanák Š., Klimeš M., Čech, Drmola, Nejedlý, Merdita, Němeček, Ráček, Grepl, Jančík, Bontempo, Pospíšil A., Wolker
Střídali : Jančík, Kiška, Foret, Wolker, Grepl, Bontempo, Ráček