FK Slavia Orlová-Lutyně - Sokol Čechovice 4:3 (1:1)

Jordán - Mlčoch – R.Kravák - Koláček

Kořenek - Šustr - Surma - Kiška

Bílý - Foret

Střídali:

78.min. Lachman (Bílý), 88.min. Zatloukal (Jordán)

Trenér: Jaroslav Liška
Asistent : František Mikulka
Vedoucí mužstva:

Luděk Piňos

Naši starší dorostenci tentokrát začali aktivně hrát hned od úvodního hvizdu rozhodčího. Byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem. Od 28.min jsme sice prohrávali 1:0, ale ještě do poločasu , ve 42.min, pronikl Lukáš Bílý do soupeřovy šestnáctky a vyrovnal na 1:1.  V 57.min jsme inkasovali podruhé. Poté Martin Surma v 70.min střelou z asi 30-ti metrů vyrovnal na 2:2.
V 71.min dostal Radek Mlčoch po druhé žluté červenou kartu. V 74.min důrazný Martin Kořenek vstřelil branku na 2:3 , ale v deseti jsme odolávali dost výraznému tlaku domácích. Ti vyrovnali v 83.min po rohovém kopu na 3:3. Po 90.min převzal režii zápasu do svých rukou pan rozhodčí, zápas zbytečné protahovat a když asi po čtyřech minutách nastaveného času dali domácí čtvrtou branku, zápas okamžitě ukončil. Opravdu minimálně nestandardní pojetí nastaveného času. Naprosto nezasloužená prohra.

Sokol Čechovice – FK Nový Jičín 1:6 (0:3)

Střídali:

32.min. Lachman (Veselý), 68.min. Zatloukal (Bílý)

Luděk Piňos

Naši hráči bez několika opor nastoupili do zápasu zakřiknutě. Mdlý, nevýrazný výkon pokračoval celý první poločas. Za náš bázlivý výkon soupeř zaslouženě potrestal třema brankami v 6.,17., a 42.min. Po přestávce se na trávník vrátil úplně jiný tým. Dvacet minut jsme soupeře nepustili z jeho poloviny, místy až drtivý tlak, ale jako již obvykle nepřinesl žádné brankové vyjádření. V 65.min po individuální chybě nám soupeř z rychlého protiútoku dal čtvrtý gól. Od tohoto okamžiku se hra vyrovnala. Soupeř naše chyby ještě potrestal v 72. a 85.min dalšími dvěma brankami. Branka Martina Moštěka v 87.min naši prohru již jen lehce snížila.

Střídali:

66.min. Wolker (R.Kravák), 66.min. Jordán (Veselý), 66.min. Zatloukal (Bílý)

Luděk Piňos

Zápas se vyvíjel pro naše kluky celkem slibně, v prvním poločase jsme soupeře přehrávali, jenže jako již po několikáté, naši kluci se netrefili ani do odkryté brány soupeře. V 52.min jsme inkasovali první branku. Od tohoto momentu převzal iniciativu soupeř. Naši začali hrát v částečném útlumu. Soupeř pak v 62. a 72.min přidal další dvě branky. Naši kluci podali dobrý výkon, za nasazení je třeba je pochválit. K lepším výsledkům nám chybí jediné, proměnit vyložené šance.

Střídali:

46.min. Bílý (Surma), 80.min. Jordán (R.Kravák), 80.min. Zatloukal
(Koláček)

Luděk Piňos

V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem. Vypracovali jsme si čtyři vyložené brankové příležitosti, ale neproměnili ani jednu. Těsně před přestávkou došlo ke zranění našeho kapitána Martina Surmu, který do druhého poločasu již nenastoupil. Ve druhém poločase soupeř částečně hru vyrovnal a v 58.min. nám vstřelil jedinou branku utkání. Vzhledem k vývoji hry a poměru brankových příležitostí je tahle prohra úplně zbytečná.

více ...

Sokol Čechovice – FK SAN-JV Šumperk „B“ 0:4 (0:1)

9.kolo

hráno v Čechovicích dne 4.10.2015

Jozek

Jordán - Foret

Střídali:

46.min. Jurník (Foret), 46.min. R.Kravák (Jordán), 70.min. Zatloukal (Šustr), 70.min. Lachman (Koláček)

Luděk Piňos

Po poločase 0:1, jsme nakonec celé utkání prohráli 0:4. V tomto zápase naši kluci nehráli špatně, ale opět jsme byli bezzubí v útoku. Je třeba si přiznat, že soupeř byl celý zápas o něco lepší, hlavně ve fyzické kondici.