Stískal - Wolker

Střídal: 75.min. Halouzka (Stískal), 85.min. Bašný (Zatloukal)
Trenér: Karel Vlach
Vedoucí mužstva: Radovan Kravák

Na dalekou cestu do Jeseníku, jsme se vydali bez dvou opor týmu, Jirku Jančíka a Radka Mlčocha. Museli jsem si tedy vypomoci s hráči mladšího dorostu a do útoku nastoupil druhý brankář Ondra Stískal. Celý první poločas jsme byli pod tlakem domácích hráčů, kteří se "usídlili" na naší polovině. Měli i několik šancí, ale buď nás zachránilo břevno nebo výborné zákroky Davida Klimeše. My jsme měli asi jen jedinou vážnější šanci, a to nepřímý volný kop z malého vápna, ale nevytěžili jsme z této šance nic.

Začátek druhé půle šokoval domácí tým (a tím i náš celek :-) ). Do pokutového území dostal krásnou přihrávku "golman" Ondra STÍSKAL, první střelu mu ještě jesenický brankář vyrazil, ale opakovaný míč poslal již "Pítr Krauč" :-) :-)  do sítě 0:1. Branka v jejich síti domácí na chvíli zmrazila, ale po několika minutách nás opět zatlačili, nicméně tlak již nebyl tak silný jako v první půli. Největší příležitost měl Jeseník v 76.min., ale velkou šanci zastavila branková konstrukce. Poté nás několikrát zachránil David Kimi Klimeš a definitivní pojistku pro náš tým mohl přinést střídající Filip Halouzka, ale i on trefil tyč. Nicméně po několika minutách jsme se již mohli radovat ze zisku 3 bodů.  Byl to taktický a odbojovaný výkon od všech našich hráčů.

více ...

V.ročník turnaje přípravek ročníku 2008 - 30.4.2016

V.ročník turnaje přípravek

O pohár náměstka primátora Města Prostějova
Mgr.Jiřího Pospíšila

Termín : sobota 30.4.2016 od 9.00 hod. do cca 16.00 hod.

Kategorie : přípravka ročníku 2008 a mladší

Hrací systém : dvě skupiny po pěti týmech, následně zápasy o umístění

Účastníci turnaje : 1.SK Prostějov "černá", 1.SK Prostějov "modrá", SK Sigma Olomouc, Sokol Mostkovice, FK Nový Jičín, SK Líšeň, MFK Vyškov, MSK Břeclav, Slavie Opava, Sokol Čechovice.

více ...

Mladší dorost : Sokol Čechovice - MFK Havířov 5:3 (2:2)

17.kolo hráno v Čechovicích dne 27.3.2016

1:1 Růžička (Bašný), 2:2 Bašný (Frohn), 3:2 Bašný (Hruban), 4:2 Růžička (Vybíral), 5:3 Halouzka (Bašný)