22.kolo hráno v Čechovicích dne 15.5.2016

Střídali: 57.min. Vodák (Klváček), 78.min. Němeček (Chmelík), 86.min. Kiška (Novák)
Trenér: Evžen Kučera
Asistenti: Marek Začal
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Byl to takový zápas blbec. V obranné fázi to sice bylo stejné jako v předešlých duelech, ale nedařila se nám kombinace ani přechod do útoku. V první půli jsme nevyužili dvě příležitosti a po přestávce další dvě, naopak soupeř jednu proměnil. Celý druhý poločas měl totiž jednoduchou strategii, vše dávat z první dopředu. I s podporou větru tak vznikla "trma vrma" a po souboji obránce s útočníkem to bylo 0:1. No a v poslední minutě dával Jara Vinklárek malou domů zpátky brankářovi, ten se ale při odkopu z první minul a vletělo to do brány. Nehráli jsme úplně špatně, balony nás ale neposlouchaly a všechny mířily k soupeři".

více ...

Sokol Čechovice B - Haná Prostějov 2:0 (2:0)

22.kolo hráno v Čechovicích dne 30.4.2016
1:0 Němeček (Šmíd) 22.min., 2:0 A.Pospíšil (Hodulák) 29.min.

D.Klimeš

Frys - Začal - Šmíd - Spálovský

Němeček - T.Bilík - Hodulák - Grepl

A.Pospíšil - J.Nakládal

Střídali:

53.min.  Jordán (Frys), 60.min. Meixner (Němeček), 70.min. Foret(J.Nakládal)

Trenér:

Marek Začal

Vedoucí mužstva:

Eduard Drešr

Hodnocení trenéra Marka Začala pro Prostějovský Večerník :

"Konečně jsme protrhli střeleckou smůlu, dali pěkné branky. Haná nám to ale hodně usnadnila. Chyběl jim pohyb. Jsou to kluci mého ročníku a naši mladíci je uběhali. Všeobecná spokojenost. Všichni zápas odmakali a mohu chválit. Konečně jsme také vyhráli při mé přítomnosti."

více ...

Sokol Plumlov - Sokol Čechovice 3:4 (2:2)

21.kolo hráno v Plumlově dne 8.5.2016
1:1 Jahl (Chmelík) 12.min., 2:2 Jahl (Kupka) 30.min., 2:3 Chmelík (Jahl) 46.min., 3:4 Jahl (Novák) 84.min.

Zapletal

Kupka - Jano - Vinklárek - M.Pospíšil

Vlach - Kolečkář - Haluza - Novák

Chmelík - Jahl

Střídali: 61.min. Vodák ( Chmelík), 82.min. Š.Hanák (Haluza), 90.min. Klváček (Jahl)
více ...

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 1:1 (1:0)

20.kolo hráno v Čechovicích dne 1.5.2016
1:0  Chmelík (Jahl) 28.min.

Zapletal

Kupka - Jano - Vinklárek -Š.Hanák

Chmelík - Kolečkář - Vlach - Novák

Vodák - Jahl

Střídali: 52.min. A.Pospíšil ( Chmelík), 73.min. Frys (Vodák)

Po vítězství v Klenovicích nás čekal v domácím prostředí těžký soupeř z Lipníka nad Bečvou. Nicméně první půle se nám vydařila. Hned v 6.minutě prověřil golmana hostí Kolečkář, stejnou příležitost měli hosté o tři minuty později, ale také ta brankou nezkončila. Ve  21.minutě jsme jsme si vytvořili nebezpečnou situaci po rohovém kopu, nicméně branka padla až ve 28.min. Jahl se probil z pravé strany do pokutového území a jeho ostře střílený centr uklidil do sítě "sváteční střelec" Bořek CHMELÍK.  Do poločasu jsme měli ještě jednu příležitost, ale naše vedení se nezměnilo.

Druhá půle nabídla úplně jiný obrázek. Tak jak se nám v prvním poločase dařilo, tak ve druhé dominoval Lipník. Nicméně nejprve jsme měli velkou šanci my. Po pěkné kombinaci střílel z boku kolečkář, ale brankář vyrazil. A bohužel od této  chvíle převzal otěže Lipník. Nejprve měl v 61.min. stoprocentní tutovku útočník Lipníka, ale Patrik Zapletal míč fantasticky vyrazil. O pět minut později skončila tečovaná střela na tyči a za pár okamžiků další  dva velmi nebezpečné rohové kopy. Přišla 68.min. a bylo vyrovnáno. V této fázi hry jsme se už bohužel jen bránili a spíše jsme podnikali nebezpečné protiútoky. Při jednom z nich mohl obstřelit golmana Petr Vodák, ale bohužel nejvodnějíší přileležitost prováhal. Po 90.minutách rozhodčí ukončil tento velmi důležitý zápas za stavu 1:1.

více ...

V.ročník „O pohár náměstka primátora města Prostějova Mgr. Jiřího Pospíšila

TJ Sokol Čechovice - oddíl kopané pořádá každoroční turnaj přípravek „O pohár náměstka primátora“.

KDY ?  - Dne 30.4. od 9.00 hod. bude pořádat fotbalový oddíl TJ Sokol Čechovice

KDE? - na svém hřišti v Čechovicích

CO? - velký mládežnický turnaj přípravek ročníku 2008 a mladších „O pohár náměstka primátora města Prostějova Mgr. Jiřího Pospíšila.

CO TO ZNAMENÁ - Jedná se již o V.ročník a toto klání bude mít velmi slušné obsazení, přihlásilo se 10 mužstev z celé Moravy, takže příznivci mladých a talentovaných hráčů se mají na co těšit.